Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου 2014

ΣΑΛΑΜΙΣ ΓΟΝΙΜΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ 1-1

Δέν ξεκίνησε με το ''δεξί'' η Σαλαμίς Γονίμου το φετινό πρωτάθλημα,αφού ήρθε ισόπαλη 1-1 με την μέτρια ομάδα της Ροδόπολης!
Η ομάδα του Γονίμου μπήκε ''μουδιασμένη'' στο πρώτο ημίχρονο,χωρίς να παρουσιάσει κάτι το αξιόλογο και βρέθηκε πίσω στο σκόρ στο 28'απο λάθος της άμυνας!
Στο β ημίχρονο μετά απο τις οδηγίες και τις αλλαγές του προπονητή,η ομάδα ξεκίνησε δυναμικά και ισοφάρισε στο 47' με τον Κιρίμ.
Μέχρι το τέλος του παιχνιδιού η ομάδα του Γονίμου είχε την υπεροχή χάνοντας κλασικές ευκαιρίες,χωρίς όμως τελικά να μπορέσει να πετύχει το νικητήριο τέρμα!
Άν κρίνουμε τις μέχρι στιγμής εμφανίσεις της ομάδας,αυτό που μπορούμε να πούμε είναι ότι το σύνολο για να ''δέσει''χρειάζεται λίγος χρόνος ακόμα,αφού όλοι σχεδόν οι παίκτες είναι καινούριοι και λείπει ο παίκτης ηγέτης!
Στη Σαλαμίνα γίνεται καλή δουλειά και τα αποτελέσματα θα φανούν ΣΥΝΤΟΜΑ!
Στην πρώτη φωτογραφία,οπαδοί του ΠΑΟΚ έμαθαν ότι παίζουμε με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΌ.......